כתיבה שיווקית באנגלית

תוכן טוב מתחיל עם קופירייטר שמחובר לקהל היעד שלכם

אנחנו מתמחים בכתיבה שיווקית באנגלית, ונשמח לעזור לכם עם כל פרוייקט שמצריך תוכן ברמה גבוהה. כתבנו אתרים, תסריטים ומאמרי עומק לחברות טכנולוגיה, ברושורים לחברות נדל”ן, ביוגרפיות והודעות לעיתונות למוסיקאים, מסלולי טיול ותיאורי מלונות לחברות תיירות ופרזנטציות משקיעים לחברות סטארט-אפ. יש סיכוי טוב שתחום הפעילות שלכם מוכר לנו, אבל לא נתחיל לכתוב עד שנלמד את הנישה הספציפית ואת החברה שלכם לעומק ונגיע לרמת כזאת שתאפשר לנו לתת לכם תוכן שתתגאו בו.

שמי אייל גולדמן, קופירייטר יליד ארה”ב עם מעל 10 שנות ניסיון בכתיבה שיווקית באנגלית. ב-2009 גיבשתי סביבי צוות של כותבים מוכשרים שגרים בארה”ב, בקנדה ובאנגליה, שחיים את השפה, התרבות וההוויה המקומית. הם כותבים ברמה גבוהה ויודעים בדיוק איך לפנות לקהל היעד שלכם – ואיך להעביר את המסרים שלכם באופן מדוייק וקריאטיבי. אני והצוות נדאג להבין מה מבדל אתכם מהמתחרים, מה בדיוק ההצעה שלכם לצרכנים, ואיזה מסר יגרום להם להתלהב מהמוצר או מהשירות הייחודי שלכם. אני מנהל את הפרוייקט שלכם מכאן, ישירות מולכם, ובאופן אישי דואג לערוך, לשכתב, לתקן ולשפר את התוכן…בקיצור, מוודא שיש לטקסט את החיים והקסם שיהפכו אותו לאיכותי וסופר אפקטיבי.

נשמח לעזור לכם עם כתיבה שיווקית באנגלית:

 אתרי חברה באנגלית

מאמרים באנגלית לחברות טכנולוגיה

תיאורי מוצר באנגלית לחנויות אונליין

 מצגות עסקיות באנגלית

 הודעות לעיתונות באנגלית

 ברושורים באנגלית

 מיילים שיווקיים באנגלית

 תרגומים שיווקיים מעברית לאנגלית

מוזמנים ליצור איתי קשר כאן.

  • WriteClick is our go-to content agency for web copy, video scripts, PRs, editing work and more, and are always patient and professional. The writing is wonderful, full of impact and style

    Laura Herman | Marketing Manager, Intelitek

Intelitek

  • WriteClick writes content for us on the subject of intricate technologies, and assists us in making complex concepts easily accessible to the average reader. Their professional, insightful, approach, and unconventional thinking lend to optimal content for our clients on a consistent basis.

    Mor Levy Gaier | Director of International Content, K Logic

K Logic

  • רייט קליק מספקים לנו תוכן שיווקי ותרגומים לשפה האנגלית. אנחנו עובדים עם רייט קליק מספר שנים ומודים להם מאוד על התוצרים המקצועיים, העמידה בזמנים והמענה הגמיש והמותאם לצרכינו המשתנים

    Yuli Dasiatnikov | Online Marketing Director, Universal McCann Digital

Universal McCann Digital